< var _onload = function(){ if (document.readyState && !/loaded|complete/.test(document.readyState)){setTimeout(_onload, 10);return} if (!window.__adroll_loaded){__adroll_loaded=true;setTimeout(_onload, 50);return} var scr = document.createElement("script"); var host = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://s.adroll.com" : "http://a.adroll.com"); scr.setAttribute('async', 'true'); scr.type = "text/javascript"; scr.src = host + "/j/roundtrip.js"; ((document.getElementsByTagName('head') || [null])[0] || document.getElementsByTagName('script')[0].parentNode).appendChild(scr); }; if (window.addEventListener) {window.addEventListener('load', _onload, false);} else {window.attachEvent('onload', _onload)} }());

Jetë & Stil

Kjo është dita kur femrat “çmenden” për seks

Kur krahasohen me meshkujt, dëshira e të cilëve për seks pothuajse kurrë nuk shuhet, në intensitetin e afshit femëror ndikojnë faktorët e shumtë të brendshëm, por edhe të jashtëm. Në të vërtetë, shkencëtarët kanë zbuluar se ekziston lidhja midis bërjes dashuri dhe ditës së javës. Mësoni cilat janë ditët e javës që femrave u premtojnë seks më të mirë. Kur është...

A doni seks fantastik, jepini femrës këtë

Pas marrjes së një medikamenti, gjëja e fundit që mund të prisni është të ketë efekt vetëm mbi sëmundjen që është i destinuar të kurojë. Pas marrjes së një medikamenti, gjëja e fundit që mund të prisni është të ketë efekt vetëm mbi sëmundjen që është i destinuar të kurojë. Efektet anësore janë të pashmangshme, ndaj është mirë që para...

Kjo është poza më preferuar e seksit që i ka befasuar të gjithë

Definicioni i seksit është i thjeshtë, mirëpo vetë akti është paksa i komplikuar, para së gjithash, për shkak që ekzistojnë aq shumë poza. Mirëpo, a ekziston poza të cilën shumica e njerëzve e pëlqejnë? – transmeton Telegrafi. Nëse pyesni doktoreshën Ed (mjekja më e popullarizuar online), ekziston poza të cilën shumica e njerëzve e pëlqejnë, – sipas hulumtimeve të saj –...

Ja si ta çmendni femrën, mos e leni pa e provu

Misteret rreth orgazmës seksuale gjithmonë hapin debat. Forumet e internetit, hulumtimet statistikore dhe interesimi i shkencëtarëve është shumë i madh. Nëse në dekadat e fundit, kemi vënë në pikëpyetje ekzistencën e pikës G, epiqendra e kënaqësisë, një mirazh, një fantazi, një lloj butoni magjik që të gjitha gratë përgjigjen ta gjejnë, e që ndoshta disa e kanë gjetur, kjo duket...

A e dini kush është ky person? Përgjigja do t’ju nervozojë, sepse do ta kritikoni më shumë realitetin shqiptar! (Foto)

Në një rrugë të frekuentuar të Vjenës, kryeqytetit austriak, sot kanë qarkulluar afro 140 mijë kalimtarë, shumë nga të cilët blerës. Një nga blerësit – i shënjuar në foto, e që siç shihet po mban diçka në duar – është edhe një person i veçantë, që quhet Alexander Van der Bellen, transmeton Telegrafi. Ky është presidenti i porsazgjedhur i Austrisë, në...

Histori:Qyqani, nuk më shikonte mua, por bylbylin!

Jam e lindur e rritur në Prishtinë. Kam kryer fakultetin, por fati me meshkuj nuk më shkonte, nuk më ecte. Kjo bëri që unë i mbusha 26 vjet dhe ende isha beqare. Por, nuk më shkoi edhe gjatë jeta në pritje, sepse si nga qielli më piku një njohje me një djalë që jetonte e punonte në Angli dhe...

Kujdes: Nëse martoheni në këto data nuk do të keni fat

Studiuesit vunë re se shumë çifte që janë martuar në këto data janë divorcuar. Mes shumë andrallave të përgatitjeve, caktimi i datës së martesës mund të mos duket ndonjë gjë e rëndësishme. Por na doli që ka disa ditë aspak të mira për t’u martuar; e thonë studiuesit. Pas një studimi të kryer, u nxor përfundimi se datat që kanë lidhje...

Kurrë mos e pini këtë pije para se të flini, ja pse

Fakti që alkoholi nuk ka dobi për trupin e njeriut është i ditur, por një tjetër arsye për ta shmangur vjen nga Anglia, nga London Sleep Centre, i publikuar në revistën shkencore “Alcoholism: Clinical & Experimental Research”. Në bazë të studimit anglez thuhet se alkoholi shkakton pagjumësi, sidomos nëse pihet në mënyrë të përsëritur, shkruan noa.al. “Nëse keni pirë alkool prisni...

Këto pozita në seks do t’ju çmendin, mos i anashkaloni

Në aspektin emocionale, të shikoni njëri-tjetrin dhe ta sinkronizoni frymëmarrjen për seks më me pasion mund të jetë vërtetë e kënaqshme. Por, çfarë nëse jeni duke kërkuar të penetroni më thellë? Më poshtë i keni disa pozicione seksi të cilat do t’ju ndihmojnë të penetroni më thellë dhe padyshim se do ta çmendni partneren. Hekurosja.. Ajo shtrihet me bark, përderisa ijët janë...

Nëse e prekni këtu femrën, do të përjetoj menjëherë orgazëm!

Çdo damë ka zonat e veta të preferuara erogjene, mirëpo kjo është pika së cilës asnjë femër nuk mund ta përballojë e të mos eksitohet. Zonat erogjene, dihet, janë vende në trup të cilat janë të përshtatshme për eksitime seksuale, transmeton Telegrafi. Shumica e tyre janë individuale, me fjalë të tjera, secila eksitohet në gjëra të ndryshme, mirëpo, megjithatë, ekzistojnë disa...

error: Content is protected !!

Powered by themekiller.com