SHPËRNDAJE

Bleona

Këngëtarja shumë e suksesshme, Bleona Qereti, kohëve të fundit përveç sukseseve është përmendur edhe për gjoksin e saj tejet të ekspozuar.

Pasi po vazhdon të qëndroj aktive në rrjete sociale, ajo po sjell foto nga më të ndryshmet dhe nga më provokativet, transmeton lajmi.net.

Së fundmi e ka zgjedhur një po aq provokative të cilës i ka bashkangjitur një mbishkrim si lloj falenderimi për ata që asnjëherë nuk po lodhen duke ia dëgjuar këngët me hera të tëra.

Bleona11

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU