SHPËRNDAJE

Bleona

Bleona dhe Arian Çani në panelin e jurisë në një program televiziv, është një dyshe dinamike nga të cilët mund të pritet gjithçka.

Në emisionin “Your Face Sounds Familiar” këngëtarja Bleona Qereti e ka tejkaluar veten dhe etikën televizive. Ajo e veshur në një fustan shumë të shkurtër, është ulur në tavolinën e panelit të jurisë dhe ka bërë këmbët kryq para Arian Çanit, duke bërë kështu një provokim të paparë.

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU