SHPËRNDAJE

Beberexha

Këngëtarja me prejardhje shqiptare Bebe Rexha ka publikuar një video në rrjetin e saj Instagram, transmeton parrotlla.net

Ajo në video duket teksa vazllëzon dhe në veshjen e saj shkruan fjala “sex” kurse bukuroshja e improvizon atë me trupin e saj.

Shikoni videon!


SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU