SHPËRNDAJE

Ajo u bë pjesë e ‘Dance with me’ në mes të spektaklit.

Modelja Aurel Hoxha kërcen krah aktorit të humorit Mehdi Malkaj.Ata iu bashkuan konkurentëve të tjerë , pas largimit të befasishëm të Linda Reit. Pasi Linda u konfliktua me moderatoren Rudina Magjistari,disa ditë ëm pas vendosi të mos ishte më pjesë e spektaklit. Me voë ajo deklaroi se shkak për largimin ishte produksioni.

Në natën e dytë të saj në këtë spektakël Aurela duket mjaft provokuese me dustanin e saj të kuq që mbulon pak nga trupi i saj prej modeleje. Ajo ka treguar për fansat e saj në Insatgram një foto e cila ngreh temperaturat. Gjatë natës së parë Aurela dhe partneri i saj në kërcim kanë marë vlerësime pozitive.

Aurela ka mundur të kërcejë një tango dhe performaca e saj u cilësua mjaft profesionale dhe korrekte.

 

 

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU