SHPËRNDAJE

Aurela Hoxha

Modelja Aurela Hoxha, është shumë active në Instagram, por tani duket se është shfaqur edhe shumë aktive në Snapchat.

Aurela, përmes një fotografie të postuar shihet se si e ka zbuluar gjoksin e saj duke larguar bluzën. Aurela, njihet për trupin e saj shumë seksi dhe fytyrën e saj epike modele, transmeton Indeksonline.

Modelja, në këtë fotografi ka treguar se ajo është shkrepur nga Snapchat, duke thënë “Nga Snap-i me dashuri”.

Aurelahoxha1

 

 

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU