Arta pozon nga palestra linjat e saj bombastike

Aktorja e njohur e serialit “O sa mirë”, Arta Nitaj po i kushton shumë rëndësi pamjes së saj.

Së fundmi, ajo ka publikuar një video teksa shihet duke bërë aktivitete në palestër, shkruan Indeksonline..

Arta duket në formë të mirë, dhe jo rastësisht është njëra ndër aktoret më të pëlqyera në vend.

Ndryshe, ka kohë që ajo nuk ka treguar asgjë për jetën e saj private. /Indeksonline/  

Author: Gazetavip

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *