SHPËRNDAJE

arilena-1

Këngëtarja Arilena Ara para disa dite ka lansuar këngën e saj më të re ‘Toke Rroke’.

Ajo pas publikimit të projektit muzikor, ka qenë e ftuar në shumë emisione, dhe së fundmi ka qenë në ‘Oktapod’ të Turi Hyskaj.

Mirëpo, Arilena ka tërhequr vëmendjen me pamjen e sidomos me gjoksin bombastik i cili dukej sikur po i ‘shpërthente’.

Të gjithë, këngëtaren Ara e njohim si një vajzë të vogël e ambicioze por, Arilena po na tregon se tashmë është rritur dhe dita-ditës po bëhet më seksi./Indeksonline/

arilena_1466235600-5894738

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU