SHPËRNDAJE

AngelaMartini

Angela Martini është një ndër modelet më të famshme shqiptare, e cila po ndërton karrierën e saj të suksesshme në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ajo shquhet për fotot provokuese që publikon vazhdimisht në profilin e saj në rrjetet sociale, por kësaj here…Ajo vjen me një shkrepje të fotografit të famshëm shqiptar, Fadil Berisha.
Në këtë foto, Angela shfaqet si gjithnjë shumë joshëse dhe seksi.

Shikojeni në foton e mëposhtme.

Angela-Martini

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU