SHPËRNDAJE

Rrefimi i Albulenës nga Ferizaj po i çmend gjithë Shqiptarinë.

Ajo rrëfen historinë e saj për portalin tone, ku sipas saj ajo prej ditës që është martuar kishte bërë sex me burrin vetëm 3 here dhe burri i saj ka ikur për në Zvicer me punë dhe nuk vjen për pushime.

Ka gati 1 vitë që ajo nga mungesa e saj seksuale ka filluar ta bëjë herë me vjehrrin e herë me kunatin… Për të vazhduar kliko në reklam posht shkrimit!

SHPËRNDAJE

1 Koment

PËRGJIGJU