Adelina Berisha më e nxehtë se kurr më parë (Foto)

AdelinaBerisha

Këngëtarja Adelina Berisha se fundmi ka publikuar projektin e saj me të ri në bashkëpunim me Robb Daddy “Eren e saj”, projekt ky i cili po i ecen shumë mirë me klikime ne youtube.

Adelina mengjesin e sotëm ka publikuar një foto në rrjetin social Instagram ku shihet e veshur ngjyrë ari dhe me këmbët e zbuluara duket shumë seksi.

adelina_1459322151-8427267

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *