Abigail Ratchford ju “çmend” me format e saj (Foto 18+)

Abigail

Modelja Abigail Ratchford është një ndër modelet më të famshme për momentin.

24-vjeçarja është një ndër më të kërkuarat dhe më të ndjekurat në Instagram, dhe ajo ka “çmendur” fansat e saj me fotot më të fundit, transmeton Gazeta Blic.

Më poshtë Gazeta Blic i sjellë për ju disa nga fotot më të nxehta të modeles:

1_1456869311-6105933 2_1456869306-5565456

 

4_1456869297-25058873_1456869302-55196345_1456869292-4828453 6_1456869287-7492654 968full-abigail-ratchford_1456869404-4502977

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *