58-vjeçarja që po ‘çmend’ rrjetin

Është 58 vjeçare por kroatja Rita Rusic ka treguar se zotëron një formë të shkëlqyer dhe një fizik të admirueshëm, një trup ku shumë femra do ta kishin zili.

Sipërmarrësja ka shpërndarë disa foto në Instagram, duke nxjerrë në pah dekoletenë dhe të pasmet, teksa freskohet në ujërat e kristalta.

Përpara pasqyrës Rucic ngacmon fantazinë e fansave me poza seksi dhe provokuese.

Author: Gazetavip

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *