SHPËRNDAJE

Nje dite me erdhi nje sms ne tel ku me thoshte jam nje qejflie nga dr 25 vj dua te njihemi.

Ia ktheva pgj i thash me kenaqesi. Filluam te shkembenim sms hot e histori erotike te ndryshme me thoshte s sonte te ma merte ne goje se donte karin tim ne pith ne bythe. Po me pelqenin sms e saj sepse dukej qe kishte eksperience me tha nese kisha Nr dhe numri saj ishte +377 45 253… K liko mbi rek lamë posht shkrimit që ta lexoni komplet historinë.

 

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU