SHPËRNDAJE

Kepucet

Këpucët janë të njohura të jetë një bazë dhe në të njëjtën kohë një prej aksesorëve më të dallueshme për meshkujt.

Ato mund të ju bëjnë elegant dhe në modë. Në ditët e sotme mund të gjeni këpucë të ndryshme për të gjitha çmimet e mundshme.

Disa marka të famshme krijojnë këpucë meshkuj në përputhje me të gjitha kërkesat e fundit të modës.

Le të shikojmë 5 këpucë të meshkujve më të shtrenjta në treg.

1.Tom Ford with Diamonds

Tom

Tom Ford është i njohur të jetë një nga dizajnerat më të njohur të modës së këpucëve të meshkujve.

Ai ka krijuar këpucë më të shtrenjtë në botë. Ato janë të mbuluara me diamante dhe çmimi i tyre është $ 2 milion. këto këpucë iu janë dashur 1 vitë për tu krijuar nga dizajnerët e Tom Fort

2. Shtëpia e Testoni Shoes

Testoni shoes

Kjo këpucë në fotografi kushton hiç më pak se 35,000 $. Ato janë bërë sipas të gjitha dëshirat e klientit të tyre dhe janë bërë nga lëkura e Aligatorit.

3. Louis Vuitton

Louis Vuitton Shoes

Duket se të gjithë e dinë këtë markë. Produktet e saj janë me të vërtetë luksoze dhe të veçanta. lëkurë të pastër Aligatori është përdorur për të krijuar një kryevepër të tillë këpuce.

Nëse ju doni për të marrë ato, duhet t’i keni të gatshme 10.000 $ . Ato janë krejtësisht të bëra me dorë dhe unike.

4. Aubercy Diamond Studded Shoes

Aubercy-Diamonds-Studded-Shoes-608x470

Këto këpucë janë bërë vetëm nga materiale të kualitetit të lartë. Modeli diamanti bënë që çmimi i tyre të jetë vërtetë i shtrenjtë.

Ato janë shumë elegant dhe të thjeshtë. Çmimi i çiftit është 4,700 $. Ato janë përdorur shpesh nga kërcimtarë salsa për të bërë punën më të pabesueshme.

5. Stefano Bemer shoes

Stefano-Bemer-Bespoke-shoemaker-31-608x406

Kjo markë këpucë është një nga më të shtrenjtë. Produktet e saj janë të njohura për cilësi të lartë dhe unike. Markë është i njohur edhe prodhimin e këpucë për koleksionet Gucci. Krijimi i një palë këpucë kërkon gati 3 muaj dhe çmimi i tyre është $ 2,000.

 

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU