<

>

Momentet kur Genta ‘çmend’ me lëvizjen e të pasmeve në klip...

Këngëtarja super seksi, Genta Ismajli e ka dëshmuar edhe njëherë se nuk mund t’ia zë askush vendin në vallëzim. Lëvizjet që gjithmonë Genta ka bërë...

Advertise-Here

Lifestyle

Këto pozita në seks do t’ju çmendin, mos i anashkaloni

Në aspektin emocionale, të shikoni njëri-tjetrin dhe ta sinkronizoni frymëmarrjen për seks më me pasion mund të jetë vërtetë e kënaqshme. Por, çfarë nëse...

Nëse e prekni këtu femrën, do të përjetoj menjëherë orgazëm!

Çdo damë ka zonat e veta të preferuara erogjene, mirëpo kjo është pika së cilës asnjë femër nuk mund ta përballojë e të mos...

Madhësia e gjoksit dhe penisit – shikoni ku renditen kosovarët (Foto)

Ku renditen kosovarët për nga madhësia e penisit dhe gjokseve? Martin Vargic është një artist i ri nga Sllovakia, i cili me ‘hartën e tij...

Çifti i virgjër përfundon në spital pas seksit. Arsyeja do t’u...

Përvojë që nuk do harrohet do jetë për një çift nga Vietnami hera e parë që kryen marrëdhënie seksuale bashkë. Ata përfunduan në spital me...

Prekëse: I fejuari e la një ditë para martesës, ja çka...

Një vajzë meksikane e cila pritej të bëhej nuse, ka bërë një veprim që i ka kushtuar shtrenjtë, deri në prishjen e martesës. Një ditë...

Kodi sekret i kënaqësisë femërore

Dy fjalë që meshkujt urrejnë janë ‘Mos’ dhe ‘Ndalo’, por ndryshon nëse i vendosni bashkë. Për meshkujt qëllimi është të mos arrijnë një orgazëm...

Kuriozitete

Shkencëtari i famshëm: “Zoti ekziston dhe drejton gjithçka, ja provat”

Michio Kaku është i njohur për kontributin e tij intensiv në shkencë, një nga shkencëtarët më të njohur dhe të respektuar, është një fizikan...

Të ndryshme

Momentet kur Genta ‘çmend’ me lëvizjen e të pasmeve në klip...

Këngëtarja super seksi, Genta Ismajli e ka dëshmuar edhe njëherë se nuk mund t’ia zë askush vendin në vallëzim. Lëvizjet që gjithmonë Genta ka bërë...

Këto pozita në seks do t’ju çmendin, mos i anashkaloni

Në aspektin emocionale, të shikoni njëri-tjetrin dhe ta sinkronizoni frymëmarrjen për seks më me pasion mund të jetë vërtetë e kënaqshme. Por, çfarë nëse...

Nëse e prekni këtu femrën, do të përjetoj menjëherë orgazëm!

Çdo damë ka zonat e veta të preferuara erogjene, mirëpo kjo është pika së cilës asnjë femër nuk mund ta përballojë e të mos...

Modelja italiane zhvishet nudo para fotografit shqiptar (Foto+18)

Fotografi i njohur shqiptar, Eugenio Qose ka mahnitur me fotografit e fundit. Ai ka zhveshur modelen e famshme Italiane,Erika Albonetti. Modelja shfaqet krejtësisht e zhveshur, këto...

Modelja Shqiptare nudo në shtrat…në Paris! (Foto)

Elena Lika, modelja e njohur shqiptare, fama e të cilës u shtua edhe më shumë pas marrjes pjesë në kompeticionin ‘Big Brother”, nuk i...

Edona James shtatzënë? (Foto)

Edona James bëri shumë bujë të madhe kur u paraqit në disa emisione televizive, pasi që tregoi historinë e saj si tranvestiti i parë...

Shëndetësi

Kujdes! Kjo gjë që të gjithë e kemi në shtëpi mund...

Doktorët paralajmërojnë prindërit për rreziqet që shkakton gëlltitja e baterive të vogla te fëmijët e tyre. Kjo vjen pas rritjes së ndjeshme të rasteve të...

Lum për ata që i kanë këto vija në dorë

Nëse nuk keni qenë të njoftuar më herët, vijat në kyçin e dorës tregojnë shumë për jetën e secilit. Ato tregojnë për karakterin e...

SHIKONI ME KUJDES: Nëse gjuha ju duket kështu, ndoshta do të...

Nëse vëreni që ngjyra e gjuhës ka ndryshuar, mos e injoroni. Edhe pse ju dukeni krejtësisht mirë dhe i shëndetshëm, nuk do të thotë...

Nuk nuhasni dot këto gjëra? Ja çfarë rrezikoni

Shkencëtarët kanë zbuluar së fundmi se humbja e shqisës së nuhatjes mund të jetë shenjë e vdekjes së parakohshme. Kjo sipas një studimi të shtrirë...

Ky është vaji që korrigjon çdo dëmtim të lëkures!

Në qoftë se doni të jeni përherë të kuruara, por pa shpenzuar shuma të mëdha për ta arritur këtë, përdorni vaj argani. Vaji i arganit...

Video

Momentet kur Genta ‘çmend’ me lëvizjen e të pasmeve në klip...

Këngëtarja super seksi, Genta Ismajli e ka dëshmuar edhe njëherë se nuk mund t’ia zë askush vendin në vallëzim. Lëvizjet që gjithmonë Genta ka bërë...

Shikojeni se si i dridhë të pasmet modelja shqiptare (Video)

Anita Latifi edhe njëherë ka treguar potencialin e saj ne twerk. Anita Latifi modelja shqiptare që jeton dhe vepron në Gjermani, ka postuar një video...

Godet Mentor Kurtishi , këngë me ISIS-in (Video +18)

Këngëtari i këngëve vajtuese që jo rrallë kanë çuar deri në prerje të venave, por shpesh edhe ndonjë organi trupor, Mentor Kurtishi, ka realizuar...

‘Nuk do ta besoni se sa herë e ka tradhtuar Mihrije...

Këtë javë në emisionin ‘Kojshia Shoë’ ishin të ftuar Naim Abazi dhe Mihrije Braha. Naimi e pyet Mihrije Brahën se a e ka tradhtuar ndonjëherë...

Naimi e pyet Mihrijen: A mke tradhtu ndonjëherë, ja si i...

Naim Abazi në emisionin “Kojshia Show ” i cila do të emitohet të dielën në ora 20.00 e pyet Mihrije Brahën se a mke...

Powered by themekiller.com